Hızlı Erişim

KALİTE GÜVENCE SİSTEMİ

Birim Kalite Komisyonları

 

BİRİM KALİTE KOMİSYONLARI:

Enstitüler  Ünvanı / Görevi Adı Soyadı 
Fen Bilimleri Enstitüsü  Doç. Dr. / Başkan Melek ÇOL AYVAZ
Fen Bilimleri Enstitüsü  Enstitü Sekreteri Erdoğan KESKİN
Fen Bilimleri Enstitüsü  Doç. Dr. Burhan ÖZTÜRK
Fen Bilimleri Enstitüsü  Doç. Dr. Naciye ERDOĞAN SAĞLAM
Fen Bilimleri Enstitüsü  Doç. Dr. Faruk AKYAZI
Fen Bilimleri Enstitüsü  Dr. Öğr. Üyesi Sümeyye ŞAHİN
Fen Bilimleri Enstitüsü  Prof. Dr. Emine BAĞDATLI
Fen Bilimleri Enstitüsü Prof. Dr. Erhan SET
Fen Bilimleri Enstitüsü Doç. Dr. Sevda TÜRKİŞ
Fen Bilimleri Enstitüsü Prof. Dr. Hasan SEVGİLİ
Fen Bilimleri Enstitüsü Doç. Dr.  Pervin YEŞİL
Fen Bilimleri Enstitüsü Prof. Dr. Özlem ÖNAL AŞÇI
Fen Bilimleri Enstitüsü Dr. Öğr. Üyesi Ferhat TÜRKMEN
Fen Bilimleri Enstitüsü Dr. Öğr. Üyesi Sibel AKAKAY OY
Fen Bilimleri Enstitüsü Prof. Dr.  Sezai ALKAN
Fen Bilimleri Enstitüsü Dr. Öğr. Üyesi Adil SÖZER
Fen Bilimleri Enstitüsü Doç. Dr.  Ali Ekber ÖZDEMİR
Fen Bilimleri Enstitüsü  Bilgisayar İşletmeni Seçkin TUT
Fen Bilimleri Enstitüsü  Öğrenci Temsilcisi Feyza ÖZCELEP
Sağlık Bilimleri Enstitüsü Dr. Öğr. Üyesi / Başkan Erdal ARI
Sağlık Bilimleri Enstitüsü Enstitü Sekreteri Ahmet ATİKLİK
Sağlık Bilimleri Enstitüsü Prof. Dr. Tülin BAYRAK
Sağlık Bilimleri Enstitüsü Doç. Dr.  Ayhan DEVER
Sağlık Bilimleri Enstitüsü Dr. Öğr. Üyesi Nevin GÜNAYDIN
Sağlık Bilimleri Enstitüsü Dr. Öğr. Üyesi Turgut ŞAHİNÖZ
Sağlık Bilimleri Enstitüsü Şef Hatice DEMİR
Sağlık Bilimleri Enstitüsü Öğrenci Temsilcisi Ayşe Betül AVCI
Sosyal Bilimler Enstitüsü Dr. Öğr. Üyesi / Başkan Fevziye EKER
Sosyal Bilimler Enstitüsü Enstitü Sekreteri Neslihan BEYAZ
Sosyal Bilimler Enstitüsü Dr. Öğr. Üyesi Bahar SARIBOĞA
Sosyal Bilimler Enstitüsü Doç.  Ufuk UĞUR
Sosyal Bilimler Enstitüsü Doç. Dr.  Özkan ÇIKRIKÇI
Sosyal Bilimler Enstitüsü Dr. Öğr. Üyesi Nedim DİKMEN
Sosyal Bilimler Enstitüsü Dr. Öğr. Üyesi Cemal SANDIKÇI
Sosyal Bilimler Enstitüsü Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin YILDIZ
Sosyal Bilimler Enstitüsü Doç. Dr. Süleyman UYGUN
Sosyal Bilimler Enstitüsü Dr. Öğr. Üyesi Hasan Hüseyin MUTLU
Sosyal Bilimler Enstitüsü Doç. Dr. Filiz ZAYİMOĞLU ÖZTÜRK
Sosyal Bilimler Enstitüsü Prof. Dr. Gürol ÖZCÜRE
Sosyal Bilimler Enstitüsü Dr. Öğr. Üyesi Aytaç ÖZMUTLU
Sosyal Bilimler Enstitüsü Doç. Dr.  Süleyman Erkam SULAK
Sosyal Bilimler Enstitüsü Arş. Gör. Ahmet YUKA
Sosyal Bilimler Enstitüsü Arş. Gör. Münir ECER
Sosyal Bilimler Enstitüsü Dr. Öğr. Üyesi Mehmet KOCA
Sosyal Bilimler Enstitüsü Arş. Gör. Murat GÖK
Sosyal Bilimler Enstitüsü Doç. Dr. Turgay HAN
Sosyal Bilimler Enstitüsü Büro Personeli Gizem BAYDERE
Sosyal Bilimler Enstitüsü Öğrenci Temsilcisi Ayfer ÖKSÜZ
Fakülteler  Ünvanı / Görevi Adı Soyadı 
Diş Hekimliği Fakültesi Doç. Dr. /  Başkan Mehmet Melih ÖMEZLİ
Diş Hekimliği Fakültesi Fakülte Sekreteri Üzeyir AKYAZI
Diş Hekimliği Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Zerrin ÜNAL ERZURUMLU
Diş Hekimliği Fakültesi Bilgisayar İşletmeni Mehmet LAÇİN
Diş Hekimliği Fakültesi Öğrenci Temsilcisi Lamia YILDIZ
Eğitim Fakültesi  Doç. Dr. / Başkan Hasan Hüseyin MUTLU
Eğitim Fakültesi  Fakülte Sekreteri Hüseyin ÇELİK
Eğitim Fakültesi  Prof. Dr. Erol TAŞ
Eğitim Fakültesi  Prof. Dr. Gökhan ÖZSOY
Eğitim Fakültesi  Prof. Dr. Keziban TEKŞAN
Eğitim Fakültesi  Prof. Dr. Cemal BELEN
Eğitim Fakültesi  Doç. Dr. Neslihan DURMUŞOĞLU SALTALI 
Eğitim Fakültesi  Dr. Öğr. Üyesi Şule BAŞTEMUR
Eğitim Fakültesi  Dr. Öğr. Üyesi Erhan YAYLAK
Eğitim Fakültesi  Veri Derleme Sorumlusu  Neslihan AYDOĞAN
Eğitim Fakültesi  Öğrenci Temsilcisi Elif KABRUZ
Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi Doç. Dr. /  Başkan Özkan UĞURLU
Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi Fakülte Sekreteri Vesile Nurten AYDEMİR
Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi Doç. Dr. Aziz MUSLU
Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi Doç. Dr. Ali MİROĞLU
Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Hasan TÜRE
Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi Arş. Gör. Enes Fatih PEHLİVAN
Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi Arş. Gör. Barış Anıl ÇETİN
Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi Arş. Gör. Murat ÖZAYDINLI
Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi Arş. Gör. Remzi FIŞKIN
Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi Bilgisayar İşletmeni Mehmet Fatih ÖZTÜRK
Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi Öğrenci Temsilcisi Ahmet Serdar ŞİMŞEK
Fen Edebiyat Fakültesi Prof. Dr. / Başkan Erhan SET
Fen Edebiyat Fakültesi Fakülte Sekreteri Mehmet ŞAHİN
Fen Edebiyat Fakültesi Doç. Dr. Vedat ŞEKEROĞLU
Fen Edebiyat Fakültesi Doç. Dr.  Efkan ÇATIKER
Fen Edebiyat Fakültesi Doç. Dr. Fevziye EKER
Fen Edebiyat Fakültesi Doç. Dr.  Turgay HAN
Fen Edebiyat Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Harun OY
Fen Edebiyat Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Erdal ÜNLÜYOL
Fen Edebiyat Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Mehmet KOCA
Fen Edebiyat Fakültesi Öğr. Gör. Serap KARADEMİR
Fen Edebiyat Fakültesi Arş. Gör. Ahmet YUKA
Fen Edebiyat Fakültesi Şef Meliha ÇALIŞKAN
Fen Edebiyat Fakültesi Öğrenci Temsilcisi Emirhan ULAŞ
Güzel Sanatlar Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi / Başkan Mehmet Fatih YELMEN
Güzel Sanatlar Fakültesi Fakülte Sekreteri Süleyman YARAR
Güzel Sanatlar Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Aytaç ÖZMUTLU
Güzel Sanatlar Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Mine DEĞİRMENCİ AYDIN
Güzel Sanatlar Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Ufuk UĞUR
Güzel Sanatlar Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Jale Asya KAHRAMAN ÖZYILMAZ
Güzel Sanatlar Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Nihal DERİN COŞKUN
Güzel Sanatlar Fakültesi Bilgisayar İşletmeni Mahmut ŞARAS
Güzel Sanatlar Fakültesi Öğrenci Temsilcisi Abdülkadir KÖSE
İlahiyat Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi / Başkan Asim DURAN
İlahiyat Fakültesi Fakülte Sekreteri Mustafa ODABAŞ
İlahiyat Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Orhan İYİBİLEN
İlahiyat Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Cemal SANDIKÇI
İlahiyat Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Yahya TURAN
İlahiyat Fakültesi Memur Hüseyin YILMAZ
İlahiyat Fakültesi Öğrenci Temsilcisi Merve ATAÇ
Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Doç. Dr. /  Başkan Köksal APAYDINLI
Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Fakülte Sekreteri Sadık AYDIN
Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Arş. Gör. Erkin KASAP
Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Öğr. Gör. Dr. Aytunç AYDIN
Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Öğr. Gör. Orkun ÖNGEN
Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Bilgisayar İşletmeni Anıl KARAGÖL
Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Öğrenci Temsilcisi Şeymanur BAŞ
Sağlık Bilimleri Fakültesi  Doç. Dr. / Başkan Nurgül BÖLÜKBAŞ
Sağlık Bilimleri Fakültesi  Fakülte Sekreteri Esra PARLAK
Sağlık Bilimleri Fakültesi  Doç. Dr. Taşkın KILIÇ
Sağlık Bilimleri Fakültesi  Doç. Dr. Sevim ACARÖZ CANDAN
Sağlık Bilimleri Fakültesi  Doç. Dr. Diler US ALTAY
Sağlık Bilimleri Fakültesi  Dr. Öğr. Üyesi Ebru ŞAHİN
Sağlık Bilimleri Fakültesi  Bilgisayar İşletmeni Emel ÖZDEMİR
Sağlık Bilimleri Fakültesi  Öğrenci Temsilcisi Muhammed ÇİĞDEM
Spor Bilimleri Fakültesi  Dr. Öğr. Üyesi / Başkan  Burkay CEVAHİRCİOĞLU
Spor Bilimleri Fakültesi  Dr. Öğr. Üyesi / Fakülte Sekreter V. Erdal ARI
Spor Bilimleri Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi  Hasan SÖZEN
Spor Bilimleri Fakültesi  Arş. Gör.  Necdet APAYDIN
Spor Bilimleri Fakültesi  Bilgisayar İşletmeni Hakan ÇELİK
Spor Bilimleri Fakültesi  Öğrenci Temsilcisi Rızvan KILIÇ
Ünye İktisadi ve İdari Bilimer Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi / Başkan Züleyha YILMAZ SOĞUKSU
Ünye İktisadi ve İdari Bilimer Fakültesi Fakülte Sekreteri Necati KESKİN
Ünye İktisadi ve İdari Bilimer Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi  Nedim DİKMEN
Ünye İktisadi ve İdari Bilimer Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Figen TAŞKIN ÖZGÜLŞEN
Ünye İktisadi ve İdari Bilimer Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Ali İhsan ÇELEN
Ünye İktisadi ve İdari Bilimer Fakültesi Arş. Gör. Dr. Mert ÖNCEL
Ünye İktisadi ve İdari Bilimer Fakültesi Bilgisayar İşletmeni Serkan KÜSER
Ünye İktisadi ve İdari Bilimer Fakültesi Öğrenci Temsilcisi Mustafa TEKİNŞEN
Tıp Fakültesi  Doç. Dr. /  Başkan Atakan SAVRUN
Tıp Fakültesi  Doç. Dr. Pınar Naile GÜNGÖR
Tıp Fakültesi  Dr. Öğr. Üyesi Hacer YAŞAR TEKE
Tıp Fakültesi  Fakülte Sekreteri Coşkun DEMİR
Tıp Fakültesi  Veri Derleme Sorumlusu  Elif Büşra YEŞİLTEPE
Tıp Fakültesi  Öğrenci Temsilcisi Elanur ÇELEBİ
Turizm Fakültesi  Dr. Öğr. Üyesi / Başkan Mehmet KABACIK
Turizm Fakültesi Fakülte Sekreteri Abdullah ÇALIŞKAN
Turizm Fakültesi  Doç. Dr.  Üzeyir KEMENT
Turizm Fakültesi Veri Derleme Sorumlusu Emrah KILIÇ
Turizm Fakültesi Öğrenci Temsilcisi Ömer Can ŞENTÜRK
Ziraat Fakültesi Prof. Dr. / Başkan Mehmet Fikret BALTA
Ziraat Fakültesi Fakülte Sekreteri İdris ŞILBIR
Ziraat Fakültesi Prof. Dr. Sezai ALKAN
Ziraat Fakültesi Doç. Dr. Fatih ÖNER
Ziraat Fakültesi Doç. Dr. İdris Ercan EKBİÇ
Ziraat Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Arzu SEZER
Ziraat Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Funda IRMAK YILMAZ
Ziraat Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Sümeyye ŞAHİN
Ziraat Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Şeyma ŞENGÜR
Ziraat Fakültesi Bilgisayar İşletmeni Yasin ÖZTÜRK
Ziraat Fakültesi Öğrenci Temsilcisi Emre KAYA
Meslek Yüksekokulları  Ünvanı / Görevi Adı Soyadı 
Akkuş Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. / Başkan Yeliz ŞENKAYA
Akkuş Meslek Yüksekokulu Yüksekokul Sekreteri V. Fatih YÜKSEL
Akkuş Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör.  Tevfik Fikret KOLOĞLU
Akkuş Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Dr. Burcu DEMİREL YILMAZ
Akkuş Meslek Yüksekokulu Bilgisayar İşletmeni Hüseyin ÖZBAY
Akkuş Meslek Yüksekokulu Öğrenci Temsilcisi Mustafa KILIÇLI
Fatsa Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. / Başkan Cihan NACAK
Fatsa Meslek Yüksekokulu Yüksekokul Sekreteri Neslihan TANRIKULU
Fatsa Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Yasemin BULUT
Fatsa Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Neşegül PARLAK
Fatsa Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Deniz ATİK
Fatsa Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Feride GÜLER
Fatsa Meslek Yüksekokulu Bilgisayar İşletmeni Havanur ÖZKAN ÖZALP
Fatsa Meslek Yüksekokulu Öğrenci Temsilcisi Dilara BUDAK
İkizce Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. / Başkan Hüseyin KOÇAK
İkizce Meslek Yüksekokulu Yüksekokul Sekreteri İsmail AKKAYA
İkizce Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Emel AKTÜRK
İkizce Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Ömer ÇAKIR
İkizce Meslek Yüksekokulu Programcı Hakan KIŞLA
İkizce Meslek Yüksekokulu Öğrenci Temsilcisi Olcay TEKYILDIZ
Mesudiye Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. / Başkan Hüseyin Murat YALÇINKAYA
Mesudiye Meslek Yüksekokulu Yüksekokul Sekreteri Ali İMZALI
Mesudiye Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Haydar ASAN
Mesudiye Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Mehmet Emre SERTKAYA
Mesudiye Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Cemal Fırat ŞEN
Mesudiye Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Furkan AKIN
Mesudiye Meslek Yüksekokulu Bilgisayar İşletmeni Nesibe KÖSTELEKOĞLU
Mesudiye Meslek Yüksekokulu Öğrenci Temsilcisi Dilek GÜLER 
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. / Başkan Mustafa SARI
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Yüksekokul Sekreteri Ayfer KAYA
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Dr. Devrim KARADEMİR
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör.  Nejat ÜSTÜN
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Gökay CİVELEK
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Burçin GÖRGÜLÜ ÇAKIR
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Yasemin YILDIRIM
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Samet YILMAZ
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Bilgisayar İşletmeni Şenol DÜŞÜN
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğrenci Temsilcisi Gökdeniz KOÇ
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. / Başkan Ahmet KÖSE
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Yüksekokul Sekreteri Güven KARAMAN
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Dr. Öğr. Üyesi Erdem TÜRKELİ
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Dr. Öğr. Üyesi Kerem ERZURUMLU
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Dr. Öğr. Üyesi Emel KARACA ÖNER
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Dr. Öğr. Üyesi Yasemin AKGÜN
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Dr. Öğr. Üyesi Mithat AKGÜN
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Dr. Öğr. Üyesi Göksel KAYA
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Dr. Öğr. Üyesi Saadet KOÇ GÜLER
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Memur Meral GÜNAY
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğrenci Temsilcisi Sinacan FEDAKARTÜRK
Ulubey Meslek Yüksekokulu Doç. Dr. / Başkan Erdem TÜRKELİ 
Ulubey Meslek Yüksekokulu Yüksekokul Sekreteri Mustafa KOCATÜRK
Ulubey Meslek Yüksekokulu Dr. Öğr. Üyesi Serkan GÜNEY
Ulubey Meslek Yüksekokulu Dr. Öğr. Üyesi Fatih Ahmet ASLAN
Ulubey Meslek Yüksekokulu Dr. Öğr. Üyesi Kalbiye KONANÇ
Ulubey Meslek Yüksekokulu Dr. Öğr. Üyesi Hilal TOZLU ÇELİK
Ulubey Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Dr. Anıl Kaan UÇAR
Ulubey Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Mesut TEMEL
Ulubey Meslek Yüksekokulu Bilgisayar İşletmeni Uğur KARAYANIK
Ulubey Meslek Yüksekokulu Öğrenci Temsilcisi Şura AYDIN
Ünye Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. / Başkan Murat Cem BOZKURT
Ünye Meslek Yüksekokulu Yüksekokul Sekreteri Ahmet Aydın ARSLAN
Ünye Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Sibel BAŞOĞLU
Ünye Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Alper TİRYAKİ
Ünye Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Gediz TATAR
Ünye Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Ayşe KOCA
Ünye Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Deniz YILDIZ
Ünye Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Mehmet Alper YENER
Ünye Meslek Yüksekokulu Bilgisayar İşletmeni Nermin AKKAYA
Ünye Meslek Yüksekokulu Öğrenci Temsilcisi Dilek CAMCI
Uygulama ve Araştırma Merkezleri  Ünvanı / Görevi Adı Soyadı 
İletişim Uyg.ve Arş. Mer. Doç. Dr. /  Başkan Nihat Sezer SABAHAT
İletişim Uyg.ve Arş. Mer. Büro Personeli Tamer GÖNÜL
İletişim Uyg.ve Arş. Mer. Büro Personeli Cihan BAYDERE
Merkezi Araştırma Laboratuvarı Uyg.ve Arş. Mer. Dr. Öğr. Üyesi / Başkan Bekir Gökçen MAZI
Merkezi Araştırma Laboratuvarı Uyg.ve Arş. Mer. Öğr. Gör. Kübra Sueda AKINCI
Merkezi Araştırma Laboratuvarı Uyg.ve Arş. Mer. Öğr. Gör. Anıl Fırat FELEK
Merkezi Araştırma Laboratuvarı Uyg.ve Arş. Mer. Öğr. Gör. Ayşe Kübra DEMİREL
Sürekli Eğitim Uyg.ve Arş. Mer. Doç. Dr. / Başkan Kemal SAYLAN
Sürekli Eğitim Uyg.ve Arş. Mer. Öğr. Gör. Burak AYDAŞ
Sürekli Eğitim Uyg.ve Arş. Mer. Öğr. Gör. Rahime BAŞ
Türkçe Öğretimi Uyg.ve Arş. Mer. Doç. Dr. /  Başkan İlker AYDIN
Türkçe Öğretimi Uyg.ve Arş. Mer. Dr. Öğr. Üyesi Hasan Hüseyin MUTLU
Türkçe Öğretimi Uyg.ve Arş. Mer. Öğr. Gör. Vehbi AKDİ
Uzaktan Eğitim Uyg.ve Arş. Mer. Öğr. Gör. Necati TAŞKIN
Uzaktan Eğitim Uyg.ve Arş. Mer. Öğr. Gör. Mustafa BÜYÜK
Uzaktan Eğitim Uyg.ve Arş. Mer. Öğr. Gör. Nuray KUL
Rektörlük ve Genel Sekreterliğe Bağlı Birimler Ünvanı / Görevi Adı Soyadı 
Genel Sekreterlik Şube Müdürü / Başkan Asım ASAK
Genel Sekreterlik Şef  Hidayet KOYUNCU
Genel Sekreterlik Bilgisayar İşletmeni Güven AKDENİZ
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Şube Müdürü / Başkan Metin ERGEN
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Mühendis Çağlar TURAN
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Şef İbrahim MERT
İdari Mali İşler Daire Başkanlığı Şube Müdürü / Başkan Sezer KAYA
İdari Mali İşler Daire Başkanlığı Şube Müdürü Birol YAŞAR
İdari Mali İşler Daire Başkanlığı Teknisyen Ömer ERCAN
Kütüphane ve Dökümantasyon Daire Başkanlığı Şube Müdürü / Başkan Murat Bahadır ÇAM
Kütüphane ve Dökümantasyon Daire Başkanlığı Şube Müdürü Emin DEMİR
Kütüphane ve Dökümantasyon Daire Başkanlığı Kütüphaneci Uğur DONBAY
Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Şube Müdürü / Başkan Ahmet KUYUMCUOĞLU
Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Bilgisayar İşletmeni Güngör ARSLAN
Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Bilgisayar İşletmeni Melek ÇAKIROĞLU
Sağlık,Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Şube Müdürü / Başkan Cemal GEMİCİ
Sağlık,Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Şef Mustafa EROL
Sağlık,Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Bilgisayar İşletmeni Sibel BAYKAL
Personel Daire Başkanlığı Şube Müdürü / Başkan Şengül COŞKAN
Personel Daire Başkanlığı Şube Müdürü  Fuat AKGÜL
Personel Daire Başkanlığı Şef Ayça KIRCA KURT
Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı Şube Müdürü Emrullah KOTAN
Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı Şube Müdürü Erdinç CÜREBAL
Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı Şube Müdürü Mehmet Ali AKBAŞ
Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı Bilgisayar İşletmeni Fatih ŞİRİN
Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Şube Müdür V. Elk. Müh. / Başkan Reşat USTABAŞ
Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Elektronik Teknisyeni Ali AKDAŞ
Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Elertirik Teknisyeni Abdullah ÇAKMAK
Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi Şube Müdürü / Başkan Yakup KARADENİZ
Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi Şef Mehmet KOCAL
Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi Bilgisayar İşletmeni Yusuf Mürsel KAHVECİ
Hukuk Müşavirliği Avukat / Başkan Oğuzhan DURAN
Hukuk Müşavirliği Avukat Birsen YILMAZ
Hukuk Müşavirliği Memur Gülay KILIÇ
Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü Şube Müdürü / Başkan Emrullah KOTAN
Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü Bilgisayar İşletmeni Neslihan KARADENİZ
Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü Büro Personeli Dudu ÖNEY
İş Sağlığı ve Güvenliği Koordintörlüğü Dr. Öğr. Üyesi / Başkan Erdem TÜRKELİ
İş Sağlığı ve Güvenliği Koordintörlüğü Şef Ertuğrul AKTAŞ
Protokol Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Öğr. Gör. / Başkan Merve SARIŞIN
Protokol Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Büro Personeli Tamer GÖNÜL
Protokol Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Büro Personeli Cihan BAYDERE
Uluslararası İlişkiler Birimi Doç. Dr. /  Başkan Şermin TAĞ KALAFATOĞLU
Uluslararası İlişkiler Birimi  Doç. Dr. Tuğrul ÖZCAN
Uluslararası İlişkiler Birimi Dr. Öğr. Üyesi Hasan Hüseyin MUTLU
Uluslararası İlişkiler Birimi Öğr. Gör. Selin YURDAKUL
Uluslararası İlişkiler Birimi Büro Personeli Ayşe ÇAM

 

 

 

 

 

 


Ekleme tarihi: 07-01-2019 08:10:36 Güncellenme tarihi: 09-06-2022 13:45:55